CORSAGYM võitluskunstide saalist, kus ei puudu ka püsiv täismõõdus (5 x 5) poksiring leiad erinevaid võitlusspordi alasid mida viivad läbi oma ala parimad.

POKS – on spordiala, milles kaks sportlast sooritavad kinnastatud rusikatega teineteise poole lööke ning kasutavad enda kaitseks spetsiaalselt õpitud kaitsevõtteid. Võidab see võistleja, kes matsi jooksul tabab vastast rohkem, seejuures ise demonstreerides taktikalis-tehnilisi võimed ning suudab vältida vastase löökide tabamustest. Poks on kooslus rütmitundest, füüsilisest vastupidavusest, distsipliinist ja julgusest. Poks on see, mis õpetab hindama julgust ja enesekindlust. Poks ei õpeta kaklema vaid kaklust vältima.

TAIPOKS – Taipoks on ilmselt üks populaarsemaid kahevõitlusalasid Eestis. Nagu spordis ikka, näitavad eeskuju Eesti sportlaste head saavutused ja samas näeb harrastaja oma arengut kiiremini, kui mõni traditsioonilise idamaise võitluskunsti treenija.
Taipoks ei ole mingi tasane nokitsemine vaid võitluskunsti ala kus kasutatakse kõiki kehaosi, ka põlvi ja küünarnukke nii treeningutel, kui võistlustel. Taipoks on lisaks universaalsele võitluskunstile ja efektiivsele enesekaitsele ka väga hea spordiala nii füüsilise vormi taastamiseks kui ka niisama kehakaalu langetamiseks
Selleks, et kogu sellele valule vastu pidada, pead pingutama nii lihaseid kui mõistust. Ala sobib nii meestele kui ka naistele. Meie klubis toimuvad treeningud ka lastele alates 9 eluaastast.