SPORDIKLUBI CORSAGYM & TARTOO-TATTOO esitlevad:

KAHEVÕITLUSE SARI

Poks ei õpeta kaklema, vaid kaklust vältima

Koht ja ajakava

Spordiklubi Corsagym, Tartu, Võru tn 79

  • I etapp 25.november 2017.a kl 16.00 (kaalumine alates kl 12.00)
  • II etapp 27.jaanuar 2018.a kl 16.00 (kaalumine alates kl 12.00)
  • III etapp 24.märts 2018.a kl 16.00 (kaalumine alates kl 12.00)

Eesmärk

Spordiklubi Corsagym kutsub kõiki poksi ja taipoksi huvilisi osalema amatööride võistlustel. Võistlussarja eesmärk on populariseerida kahevõitlust kui spordiala, mis õpetab kaklust vältima ja anda võimalus harrastajatele end proovile panna.

Osalejad

Oodatud on kõik alates 9. eluaastast võitlusspordialadega tegelejad, nii naised kui mehed, kelle võimed ja tervis on võistlustel osalemiseks piisavad. Vahetult enne kaalumist tuleb esitada perearsti või spordiarsti tõend oma tervisliku seisundi kohta, ilma selleta võistlustele ei lubata. Iga võistleja võib tasuta kaasa võtta ühe abilise või perekonnaliikme.

Alla 16-aastastel on nõutav vanemete kirjalik nõusolek!

Matšid koosnevad kuni kolmest 3-minutilisest raundist. Raundide vahel on võistlejatel üheminutilised puhkeperioodid. Matšide lõppemiseks on kolm võimalust:

  • nokaut (võistleja ei suuda pärast nokdauni ehk pikalilöömist kümne sekundi jooksul püsti tõusta);
  • tehniline nokaut (kohtunik otsustab matši katkestada, kuna üks võistleja ei suuda jätkata);
  • kohtunike otsus või 3 raundi lõpukell.

Keelatud on vastase hammustamine, silmade ründamine, löögid peaga, maadlusvõtted (v.a taipoksis tai klintš) ning kubeme ründamine.

Võistleja peab käes kandma kindaid märgistusega 10 OZ (mis ei tohi olla pressitud või sõtkutud muutes kinnaste originaalkuju), hambakaitsmeid, lühikesipükse (naiste puhul ka sporditoppi) ja kubemekaitsmeid. Poksijatel kohustuslikud poksisaapad ja vastavalt nurgavärvile maika. Taipoksijad võistlevad paljajalu ja palja ülakehaga (v.a naisterahvad).

Võistluspaaride moodustamine

Võistlused toimuvad matšisüsteemis – iga võistleja teeb ühe matši. Võistluspaarid moodustatakse vastavalt võistleja kaalule, vanusele ja kogemusele (kui puudub võistluskogemus, siis arvestatakse treeningkogemust).

Kaalumine

  • Võistleja kaalutakse ilma riieteta (aluspesus).
  • Kui võistleja kaalub kaalumise hetkel lubatust rohkem, siis ta võib uuesti kaaluda kuid mitte hiljem kui 1 tund enne võistluste algust.
  • Enne kaalumist tuleb esitada arstitõend.

Kaalukategooriad

Juuniorid kuni 16 eluaastat. -40kg, – 50kg, – 60kg, 70+ kg.
Naised: -55kg, -70kg, 85+kg.
Mehed:-70kg, – 80kg, -90kg, 90+ kg.

Osavõtu tasu ja registreerimine

Osavõtutasu on 3 etapi eest 25€/osaleja. Eraldi makstes 10€/etapp. Kui ühest klubist on rohkem kui 3 võistlejat, on ühe võistleja tasu 20€/3etappi.
Spordiklubi Corsagym kuukaardi omaneikle soodustus -50%.

Osavõtutasu tuleb kanda Spordiklubi Corsagym MTÜ arveldusarvele EE097700771002372719 LHV pangas hiljemalt 15.november 2017.a. Selgitusse märkida võistleja nimi, vanus ja kehakaal. Samuti tuleb saata digiallkirjastatud ja täidetud registreerimisleht e-posti aadressile voistlused@corsagym.ee või tuua allkirjastatult Spordiklubi Corsagym infoletti.
Registreerunuks loetaks isikut, kellel on mõlemad tingimused täidetud.

Pileti hind pealtvaatajatele igal etapil 5€ (tasumine sularahas kohapeal). Spordiklubi Corsagym kuukaardi omanikele 3€.

Registreerumislehe saad alla laadida siit 

Autasustamine

Kõiki võistlejaid autasustatakse diplomi ja medaliga. Kõigil kolmel etapil võitnud võistlejale lisaauhind võistlussarja toetajatelt.
KNOCKOUT.ee paneb välja eriauhinna (Venumi kinkekaart väärtusega 100 €) kogu võistlussarja jõulisema alistuse või veenvama nokaudi eest. Kinkekaart antakse üle kohapeal, III etapp lõpus 24.märts 2018.a. Kinkekaardi saab kaubaks vahetada KNOCKOUT.ee veebipoes (http://knockout.ee) või nende uues ja ägedas Tallinna poes, mis asub Pinna Keskuses (Pinna 8, Lasnamäel).

Lisainfo

voistlused@corsagym.ee

+ 372 552 7562
Gert Goršanov