Tüüpilised vead, millesse trenni tehes takerdutakse, on ebaõiged treeningvõtted, vale koormus, treeningute üksluisus ning saavutuste mittemärkamine. Põnev ja õigesti sooritatud trenn koos edusammude nägemisega kiirendab eesmärkide saavutamist ning hoiab motivatsiooni kõrgel. Minuga saad treenida Tartus Spordiklubis Corsagym, Võru tn.79 Samuti on võimalik võtta  treeninguid ONLINES arvuti või telefoni teel. Minu hinnakiri on järgmine:

Typical mistakes that keep people from training are unright techniques, wrong loads, keeping the training program same and not noticing the improvements. Exciting and correctly done training with noticing your improvements helps you to reach your goals and keep the motivation up! You can train with me at Tartu in sportsclub Corsagym, located at Võru tn 79.

You can also take training sessions through online and phone.

My price-list is following:

PERSONAL TRAINING 1 person25€/h
PERSONAL TRAINING for SMALL GROUP2 person max39€/h
ONLINE PERSONAL TRAINING1 person19.90€/30 min
ONLINE CONSULTATION1 person19.90€/30 min
V.I.P PERSONAL TRAINING at CORSAGYM*1 person250€/per month

*V.I.Pkuni 16 trenni 30 päeva jooksul

Pakett on mõeldud tõsisele treenijale, kellel on kindel eesmärk kaalu langetada või kasvatada lihasmassi. Samuti on võimalus treenida end võistlusteks bikiinifitnessis, kulturismis või rammumehes . Paneme paika su toitumise ja toidulisandite tarbimise. Paketi soovituslik miinimum periood on 6 kuud.

NB! Kõikidele teenustele lisandub spordiklubi kuukaart 29€