Tasakaalustatud ja tervislik toitumine hoiab Sind eemal näksimisest ja magusaisust. Kui Sinu organism on kõik vajalikud toitained toidust kätte saanud, siis kaovad isud. Tervislik toit tagab ka parema tervise. Toitumiskava koostan ma vastavalt Sinu vanusele, kaalule, soovkaalule ja füüsilisele aktiivsusele päevane kaloraaž. Selle alusel hakkab toitumiskava viima Sind päev-päevalt lähemale kaalueesmärgile.

Toitumiskava hind on 40€

Paljudel on jõutreeningute ees omad kartused või arvatakse, et neile ei ole seda vaja. Kardetakse muutuda liiga lihaseliseks ja arvatakse, et jooksmisest ja rühmatreeningutest vms täitsa piisab. Kõige olulisem on regulaarne treening ning motivatiooni säilimine. Alustades jõutreeningutega muutuvad raskused, mis alguses tundusid hullumeelselt suurtena, peagi lihtsateks. Nähes märgatavat arengut on ennast ka lihtsam motiveerida treeningutel käima. Ükskõik, mis tasemel või millise spordiga keegi tegeleb, jõud on peaaegu iga sportliku soorituse alus.

Treeningkava hind on 40 €

Kui sa soovid minu poolt koostatud treening- või toitumiskava, siis kirjuta mulle gert@corsagym.ee


Balanced and healthy eating keeps you from snacking and sweeties. If your organism has obtained all the necessary nutrition, then the bad-food appetites will be gone. Healthy food guarantees better health. I will draw up your nutrition plan considering your age, weigh, wished-weigh, physical activity and daily calories. Based on that, your nutrition plan will take you day-by-day to your wished weighnumber.

Nutrition plan costs 40€

Many people have their fear or doubts in powertraining, or they think that they dont need it. People fear that they will go to muscular and think, that jogging and group-trainings are enough. Starting with powertraining, the weights that seemed so crazy big will soon turn easy. Seeing constant development really helps to motivate yourself on doing more. No matter what sport anyone does, even on any level, power is almost any sportsresult base.

Trainingplan costs 40€

If you are interested in my nutrition or trainingplan, then write me at gert@corsagym.ee