ANGRY PUMP 300g

Ekstreemne lihaspump

Tsitrulliin ja AAKG on Angry Pumpi kaks peamist toimeainet, mis pakuvad teile maksimaalset kasu treeningust ja ekstreemsest lihaspumbast.

Tsitrulliin on aminohape, mille lisamine tõstab lämmastikoksiidi taset organismis, mis omakorda suurendab verevoolu ning varustab treeningu ajal lihaseid hapniku ja toitainetega. See väljendub sooritusvõime paranemises, väsimuse tekkimise edasilükkamises ja lihasjõu suurenemises, mis väljendub nn. “lihaspump”.

AAKG on arginiini ja alfa-ketoglutaarhappe kombinatsioon. AAKG võib aidata tõsta ka lämmastikoksiidi taset kehas, mis omakorda võib parandada verevoolu ning viia treeningu ajal lihastesse hapnikku ja toitaineid. AAKG võib samuti aidata suurendada lihasjõudu, parandada vastupidavust ja aeglustada väsimuse teket.

Tsitrulliini ja AAKG kombinatsioon ühes toidulisandis võib suurendada nende potentsiaalset kasu sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele, mis omakorda võib aidata parandada jõudlust ja treeningtulemusi. Üks portsjon Angry Pumpi annab kuni 3000mg tsitrulliini ja 300mg AAKG-d.

Maksimaalne fookus

L-türosiini olemasolu Angy Pumpis tagab maksimaalse keskendumisvõime ja motivatsiooni treeningu ajal. Türosiin on aminohape, millel on kehas palju olulisi funktsioone, sealhulgas neurotransmitterite, nagu dopamiini, noradrenaliini ja adrenaliini tootmine.

See võib aidata tõsta energia ja vastupidavuse taset treeningu ajal, stimuleerides neurotransmitterite tootmist, mis mõjutavad aju ja närvisüsteemi toimimist. Lisaks võib türosiin aidata parandada keskendumis- ja keskendumisvõimet treeningu ajal, mis võib olla eriti oluline sportlastele, kes peavad pikkade ja nõudlike treeningute ajal oma meelt teravana hoidma.

Anry Pumpis sisalduv tauriin parandab aju, südame ja lihaste tööd. Samuti võib see aidata parandada teie keskendumis- ja keskendumisvõimet.

Väärib märkimist, et Angry Pump ei sisalda kofeiini, mis tähendab, et see eeltreening on suurepärane valik ka õhtuti kõigile inimestele, kes ei saa uinumisprobleemide tõttu kofeiini võtta.

28.00 

In Stock

Kirjeldus

ANGRY PUMP on treeningeelne valem, mis ühendab endas kolm koostööd tegevat aminohapet, tagades absoluutse lihaspumba ja täiusliku keskendumise treeningu ajal. Optimaalselt valitud tsitrulliini, AAKG ja l-türosiini annused viivad teie treeningu kõrgemale tasemele, tänu millele saate treenida raskemalt ja tõhusamalt.

Maitse: Tropical