HETKEL OTSAS.

ZMA testesteroonitaseme tõstmiseks

ZMA-l põhinevad tooted sisaldavad kolme komponenti: tsink, magneesium ja vitamiin B6. See jõuline valem toetab kõrget testosteroonitaset treeningu ajal ning kasvatab lihasmassi, -jõudu ja lihaste töövõimet. Selle tõhusust on erinevate uuringutega korduvalt tõestatud.

ZMA kompleksid on eriti populaarsed sportlaste seas, kes soovivad kasvatada lihasmassi ja -jõudu. Sporditoite ostes ei unusta nad tellida ka ZMA-d.

ZMA on nõutud ka vastupidavust treenivate sportlaste hulgas, kuna kestva kehalise aktiivsuse käigus langeb organismis järsult mitte ainult mineraalide ja teiste kasulike toitainete, vaid ka testosterooni tase.

SALADUS PEITUB MINERAALIDES

Tsink ja magneesium on meie kehale äärmiselt tähtsad.

Tsink kui antioksüdantsete omadustega mineraal ergutab paljude fermentide aktiivsust, mis osalevad lugematutes meie organismis toimuvates reaktsioonides, muuhulgas valgu sünteesis ja rakuenergia tootmises.

Samuti on tsink vajalik testosterooni, võimsa anaboolse hormooni tootmiseks, mis kontrollib lihasmassi kasvu. Seejuures on tsingi tase organismis tihedalt seotud kasvuhormooni ja IGF-1 (insuliinisarnase kasvufaktori) taset, mis samuti soodustavad lihasmahu suurenemist.

Ka teine mineraal magneesium on kaasatud paljudesse keemilistesse reaktsioonidesse meie kehas. See aitab kaasa rasvade metapolismile ja põletamisele, aga on ka vajalik südame normaalseks tööks ja impulsside edastamiseks lihaste kontraktsioonil.

Koos annavad need mineraalid organismile rea füüsiliste näitajate ja töövõime parandamisega seotud eeliseid.

Just seepärast püüavad paljud treenerid jälgida, et nende hoolealused saaksid rohkem treeningute ajal kuluvat tsinki ja magneesiumi. Nende taseme täiendamiseks organismis on aga kõige mugavamaks viisiks ZMA-l põhinevate komplekside tarvitamine.

VITAMIIN B6

Vitamiin Bselle kompleksi koostises on vajalik aminohapete ja süsivesikute vahetuseks, s.t on tähtsaks koostisosaks energiaprobleemide lahendamisel. Veeslahustuva vitamiinina väljutatakse see kergesti uriiniga ja selle varusid tuleb pärast kehalisi koormusi kiiresti täiendada.

ZMA TARVITAMISEST SAADAV KASU:

  • tõstab testosteroonitaset;
  • suurendab lihasjõudu;
  • soodustab lihasmassi kasvu;
  • parandab une kvaliteeti;
  • kiirendab taastumist pärast treeninguid;
  • tugevdab immuunsust.

ZMA-l põhinevatel toodetel on parim toime koos teiste testosteroonboosterite, näiteks ekdüsterooniga.

10.00 

In Stock

Kirjeldus

Mg+Zn+Vit B6 (ZMA) – 120tabs

Serveerimine: 1 tab

Pakend: 120 tab

Koostis Mg+Zn+B6: Toiteaine – magneesium (magneesiumtsitraat), täiteaine – sorbitool, toitaine – tsinkglükonaat, paakumisvastane aine – rasvhapete magneesiumisoolad, toitaine – vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid).

See toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, raviks, ravimiseks ega ennetamiseks.

Aktiivsed koostisosad 1 tab *RWS%

Magneesiumtsitraat 833,30 mg 33,30%

sealhulgas: 15% magneesiumi 125 mg magneesiumiioone

Tsinklaktaat 20,80 mg 50%

sealhulgas: 24% tsinki 5 mg tsingiioone

Püridoksiinvesinikkloriid 0,75 mg

sealhulgas: vitamiin B6 0,60 mg 43%

* Tarbimise võrdlusväärtus keskmise täiskasvanu jaoks (8400 kJ/2000 kcal)