SKULL LABS ANGEL DUST SHOT 120 ML

Skull Labs Angel Dust Shot, 120 ml. Eriotstarbeline toiduaine. Sisaldab kofeiini (100 mg / 30 ml).  Ei ole soovitatav lastele ega lapseootel naistele.

Neto kaal: 120 ml.

Toiteväärtus 30 ml 120 ml
Beeta-alaniin 800 mg 3200 mg
Tauriin 500 mg 2000 mg
Veevaba kofeiin 100 mg 400 mg
Glükuronolaktoon 62,5 mg 250 mg

Koostisained: vesi, beeta-alaniin, tauriin, veevaba kofeiin, glükuronolaktoon, hape (sidrunhape), happesuse regulaator (E331), lõhna- ja maitseaine, magusained (atsesulfaam K, sukraloos, neotaam), säilitusained (kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat), maltodekstriin.

Hoiatused: Ära kasuta, kui oled toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Hoida tihedalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning otsese päikesevalguse eest kaitstult. Seda ei tohiks kasutada, kui esineb haigusi või tarvitad ravimeid. Alla 18-aastastel kasutamine mittesoovitatav. Vastunäidustatud lastele ja rasedatele naistele, enne rasestumist või imetamise ajal. Eritoiduks ettenähtud toiduained ei tohiks kasutada toidu asendajana.

Parim enne: pakendil märgitud kuupäev

2.00 

In Stock

Kirjeldus

Skull Labs Angel Dust Shot. Kofeiini, beta-alaniini ja muude toimeainetega treeningueelne toode sobib hästi neile, kes tahavad trenniks hea energialaengu saada.

Tarvitaminetarvitage üks portsjon kaks korda päevas (1 portsjon = 30 ml). Enne tarvitamist loksutage. Ärge ületage ette nähtud päevanormi.