Võilille juure ekstrakt

Allahindlus!

Aitab kehast väljutada vett ja vähendab kroonilist väsimust

60 kapslit / üks kapsel sisaldab 515 mg

12.00 

In Stock

Kirjeldus

Võilillekapslid on võilillejuurel põhinev looduslik taimne toidulisand. Sellel taimel, eriti sellisel kontsentreeritud kujul, on terve rida erinevaid kasulikke omadusi, nende hulgas on positiivne mõju keha immuunsusele ja eriti närvisüsteemi ja kretsioonisüsteemi üldisele seisundile. Jõulisuse taastamine, kaotatud füüsilise ja intellektuaalse töövõime taastamine, uimasuse vähendamine on mõned näited selle toidulisandi positiivsest mõjust.

Võilillejuurekapslid koosnevad vähemalt ¾ puhtast ekstrakti kuivast toorainest, need aitavad taastada tõhusalt seedimist ja paistavad silma kiire positiivse mõju tõttu. See aitab parandada rasvade imendumist ja normaliseerib sapi ja teiste ensüümide koostist ja füsioloogilisi omadusi, mis viib vere küllastumiseni, mis on vajalik madala tiheduse, keskmise tiheduse ja suure tihedusega rasvkude lipoproteiinide sirgeks metabolismiks.

Toidulisandi komponendid

Kõik võilillejuurte kasutamise omadused, positiivne mõju keha erinevatele organitele, selle süsteemidele ja kehale tervikuna tulenevad ennekõike mitmekesiste bioloogiliselt aktiivsete ainete konkreetsest kombinatsioonist. Oluline on mõista, et ainult kõigi keemiliste üksuste integreeritud kombinatsioon võib anda täies väärtuses märgatava efekti. Eriti tasub esile tõsta mõnda ainet:

 • Koliin. See on üks põhiaineid, neurosaatja eelkäija, atsetüülkoliin.  Atsetüülkoliin mängib olulist rolli närvisünapside neurotransmissiooni protsessis.
 • Nikotiinhape. See osaleb paljudes ainevahetusprotsessides, muutudes inimese kehas nikotiinamiidiks. Lisaks mängib see olulist rolli mitmesuguste rasvade, valkude ja aminohapete muundamisel. Samuti osaleb ta rakkude hingamise protsessis.
 • Karboksüülhapped. See ainete rühm on äärmiselt suur ja nende ainete koguarvu võilillejuurtes ei saa kindlalt kindlaks teha. Nad mängivad olulist rolli mitmesuguste ensüümide ja valgupõhiste hormoonide sünteesi protsessides.
 • Saponiinid. Need stabiliseerivad kardiovaskulaarse ja närvisüsteemi funktsiooni, toimides kardiotooniliselt, hüpotensiivselt ja neurotroopselt. Need normaliseerivad veresoonte seisundit ja parandavad närviimpulsside juhtivuse kiirust.
 • Inuliin. Probiootilise toimega aine, millel on oluline roll ka vere normaalsete reoloogiliste omaduste säilitamisel. Samuti on inuliin normaalse luukasvu jaoks asendamatu.
 • Askorbiinhape. See mängib olulist rolli immuunsussüsteemi normaalses talitluses. Sellel on üldine toonik, elustav ja stimuleeriv toime. See on veresoonte seinte normaalse seisundi jaoks ülioluline.
 • B-vitamiini kompleks. See on uskumatult kasulik ainete rühm, mis on närvisüsteemi normaalse funktsiooni jaoks ülioluline. B-vitamiini kompleks on vajalik rakkude normaalseks metabolismiks. Need aitavad säilitada närvi-, sisesekretsiooni-, veresoonkonna- ja seedesüsteemi.
 • E-vitamiin. See näitab antioksüdantseid omadusi. See takistab verehüüvete ilmnemist verekanalites. See tõstab lihastoonust ja normaliseerib skeletilihaste funktsiooni.

Lisaks ülalnimetatud omadustele leidub võilillekapslites väga palju erinevaid looduses esinevaid ühendeid ja selle integreeritud mõju on võimeline tagastama erksuse, tervisliku tunde ja normaliseerima paljude elundite tööd. On oluline mõista, et ainult orgaanilised looduslikud toidulisandid, mis sisaldavad täielikku looduslikku keemiliste ainete kompleksi, on inimkehale sellise süsteemse toimega.

Kuidas peaks võilillejuurt tarbima?

Enne mis tahes toidulisandite kasutamist peate konsulteerima oma raviarstiga. Tema saab määrata vajaliku annuse vastavalt isiklikele võimalustele, sealhulgas kehakaalule, pikkusele, metaboolsele aktiivsusele ja üldisele heaolule konsultatsiooni hetkel.

Kui inimesel pole võimalust pöörduda eksperdi poole, võib võtta võilillejuurekapsleid vastavalt tavalisele ajakavale. See tähendab võilillejuureekstrakti kahekordset võtmist päevas söögi ajal. Esimene kapsel tuleb võtta hommikusöögi ajal, teine, õhtusöögi ajal.

Kes peaks seda toidulisandit tarbima?

Võilillejuurekapsli rakenduste mitmekesisus on tohutu. Haiguste ennetamiseks, eriti talvel, peaksid seda toidulisandit võtma kõik, kes elavad parasvöötme ja jaheda kliimaga riikides. Järjekindlalt sobivad need kapslid kõigile, kes:

 • Elavad aktiivset, küllastunud eluviisi;
 • Kannatavad kroonilist väsimust;
 • On probleeme närvisüsteemi püsiva talitlusega;
 • Soovivad parandada oma keha immuunfunktsiooni;
 • On metaboolsed häired.

Tänapäeval on võilillejuurt peaaegu võimatu osta sellisena, nagu see on. Taimsed ravimtaimed ei kasuta selle taimeosa tervendavat võimet, kuna selle keerulise juurestiku tõttu on seda maapinnast raske eraldada. Peamiselt piiratud lillede, varte ja lehtede kogumisega jätavad nad juured maasse, mis annab lillele võimaluse idaneda vähemalt mitu korda aastas samas kohas. Proovige juba täna selle kooslust, et saada homme rahuldav tulemus!