Kristiina Kriisa

Kristiina on teinud suurema osa oma elust sporti: mänginud jalgpalli FC Flora meeskonnas, orienteerunud OK Võru klubis ja tegelenud pikamaajooksuga (milles oli mitmekordne Võrumaa naiste meister), osalenud ja pääsenud pjedestaalile nii kergejõustikus kui ka raskejõustikus. Jõusaaliga on Kristiina praeguseks tõsisemalt tegelenud 5 aastat. Jõusaalis treenimine on talle väga hingelähedane seejuures on lemmiktegevuseks raua tõstmine.

Treenerina on Kristiina põhjalik ja soovib, et klient õpiks võimalikult palju ja oskaks ka treenerita treenida õigesti ja turvaliselt.

Kõik oma litsentsid on ta omandanud maineka Soome koolitaja koolitustelt „Trainer4you“:  Wellness mentor 2015, jõusaali treener 2015 ja personaaltreener 2016. Kristiina usub, et tal on kliendile palju pakkuda just seetõttu, et on ise värskelt õppinud.

Kristiina viib läbi personaaltreeninguid ka soome keeles: “Valmennan myös suomeksi!”

Kes soovivad koos temaga trenni teha ja saada näpunäiteid, kuidas õigesti ning turvaliselt oma eesmärkideni jõuda, siis võtke sobiva aja leidmiseks ühendust emailil krissukriisa@gmail.com.

Personaaltreening Kristiinaga maksab meie klubis 25 eurot kord, 10 korda 225 eurot.