Esimesel päeval külastas meid ca 70 inimest. Meie tegemisi kajastati isegi Tartu Postimehes: http://tartu.postimees.ee/3996121/uus-spordiklubi-uellatab-teistmoodi-treeningute-ja-poksiringiga

Toimunud on esimesed rühmatreeningud ja järgnevad on kavas läbi viia plaanipäraselt. Vabandame võimalike muudatuste pärast ja teeme oma parima, et lähinädalatel treeningplaanid paika saaksid. Oleme ka tänulikud tagasiside eest!

Rühmatreeningutesse saavad kodulehel oleva veebivormi kaudu registreeruda klubi liikmed. Liikmeks saab end vormistada tasuta, aga selleks tuleb tulla kohapeale, Võru 79. Need, kes pole veel klubi liikmed, saavad treeningutesse registreeruda e-posti või telefoni teel.

Kes tunneb end jõusaalimasinatel ebakindlalt, saavad registreeruda esmasele juhendamisele. Seda viib läbi spordiklubi juhataja, pikaajalise raskejõustikuga tegelemise ja rammumehe kogemusega Gert Goršanov. Esmane nõustamine jõusaalis on tasuta!

Personaaltreeninguid viivad läbi kogenud treenerid, kelle tutvustuse leiate siit. Registreerumine toimub kas otse treeneriga e-posti teel ühendust võttes või meie administraatorite poole pöördudes. Kokkuleppel saab tulla ka kahekesi.

Kohtumiseni spordiklubis!

Foto: Sille Annuk (Postimees)

Rubriigid