CORSAGYM võitluskunstide saalist, kus ei puudu ka püsiv täismõõdus (5 x 5) poksiring  viib treeninguid läbi TARTU TAIPOKSI KLUBI.

Tartu Taipoksi Klubi meeskond ja ülesanded.

Andreas Eelmäe. TTK juhataja, poksitreener ja promootor:

Andreas on poksiga seotud 18 aastat, nii võistlussportlase kui ka treeneri  ja kohtunikuna. Omab Eesti Poksi Liidu litsentsi poksitreeneri  ja kohtunikuna.  Astub üles kahevõtilusspordialade õhtujuhina.

Juhib TTK spordiklubi organisatoorset poolt, vastutab võistluste ja sportlaste esindamise eest võistlustel.  Juhendab võistlejate ja naiste gruppi poksitehnika õpetamisel.  Personaaltreeningud ja võistluseelsed ettevalmistused eelneval kokkuleppel.

Ott Remmer. TTK võistlev sportlane ja esinumber:

Juhendab laste,- naiste,-baas,-ja võistlejate gruppe K-1 ja taipoksi valdkonnas. Juhendad ja sekundeerib sportlasi võistlustel. Persaonaaltreeningud.

Laura Lind – naiste ja laste taipoksi treener:

2019 Eesti meister taipoksis

Juhendab laste,-naiste ja baasgruppi. Õpetab ehedat taipoksi. Personaaltreeningud. Rain on ennast täendanud Hispaanias võitlusklubis Marbella Fight School.

  • GRUPID: ALGAJAD, EDASIJÕUDNUD, LASTE TAIPOKS 
  • 30 päeva hinnad:
  1. LASTE TAIPOKS– 43€ (ostate lapse ID-kaardile 33€ Corsagymi kuukaardi ja lisaks maksate 10€  Tartu Taipoksi Klubile arve alusel või sularahas treenerile)
  2. EDASIJÕUDNUD – 53€ (ostate ID-kaardile 33€ Corsagymi kuukaardi ja lisaks maksate 20€ Tartu Taipoksi Klubile arve alusel või sularahas treenerile)
  3. BAASKURSUS90€ (LISAKS tuleb iga kuiselt osta ID-kaardile 33€ Corsagymi kuukaart)

NB! Kõik taipoksi paketid sisaldavad igapäevast jõusaali külastust ja õhtust sauna.

Lisainfo:         Tartu Taipoksi Klubi MTÜ Tel: 56 460 040 Palume helistada tööpäeviti kl 09.00 – 17.00 

                       või kirjutada tartutaipoksiklubi@gmail.com