CORSAGYM võitluskunstide saalist, kus ei puudu ka püsiv täismõõdus (5 x 5) poksiring  viib treeninguid läbi TARTU TAIPOKSI KLUBI.

Tartu Taipoksi Klubi meeskond ja ülesanded.

Andreas Eelmäe. TTK juhataja, poksitreener ja promootor:

Andreas on poksiga seotud 18 aastat, nii võistlussportlase kui ka treeneri  ja kohtunikuna. Omab Eesti Poksi Liidu litsentsi poksitreeneri  ja kohtunikuna.  Astub üles kahevõtilusspordialade õhtujuhina.

Juhib TTK spordiklubi organisatoorset poolt, vastutab võistluste ja sportlaste esindamise eest võistlustel.  Juhendab võistlejate ja naiste gruppi poksitehnika õpetamisel.  Personaaltreeningud ja võistluseelsed ettevalmistused eelneval kokkuleppel.

Kristjan Golubkov. TTK peatreener,  poksi personaaltreener:

Juhib spordiklubi akiivset tegevust vastutades sportlaste ettevalmistamisel võistluseelsel perioodil. Annab personaaltreeninguid  poksitehnika alal.

Ott Remmer. TTK võistlev sportlane ja esinumber:

Juhendab laste,- naiste,-baas,-ja võistlejate gruppe K-1 ja taipoksi valdkonnas. Juhendad ja sekundeerib sportlasi võistlustel. Persaonaaltreeningud.

Rain Pärnits. TTK taipoksi treener:

Juhendab laste,-naiste ja baasgruppi. Õpetab ehedat taipoksi. Personaaltreeningud. Rain on ennast täendanud Hispaanias võitlusklubis Marbella Fight School.

  • GRUPID: ALGAJAD, EDASIJÕUDNUD, LASTE TAIPOKS ning  NAISTE TAIPOKS
  • 30 päeva hinnad:
  1. LASTE TAIPOKS– 43€ (ostate lapse ID-kaardile 33€ Corsagymi kuukaardi ja lisaks maksate 10€  Tartu Taipoksi Klubile arve alusel või sularahas treenerile)
  2. NAISTE TAIPOKS – 48€ (ostate ID-kaardile 33€ Corsagymi kuukaardi ja lisaks maksate  15 € Tartu Taipoksi Klubile arve alusel või sularahas treenerile)
  3. EDASIJÕUDNUD ja BAASKURSUS – 53€ (ostate ID-kaardile 33€ Corsagymi kuukaardi ja lisaks maksate 20€ Tartu Taipoksi Klubile arve alusel või sularahas treenerile)

NB! Kõik taipoksi paketid sisaldavad igapäevast jõusaali külastust ja õhtust sauna.

  • Lisainfo:         Tartu Taipoksi Klubi MTÜTel: 56 460 040 Palume helistada tööpäeviti kl 09.00 – 17.00 tartutaipoksiklubi@gmail.com Tartu Taipoksi klubi