SPORDIKLUBI CORSAGYM & TARTOO-TATTOO esitlevad:

KAHEVÕITLUSE SARI

Poks ei õpeta kaklema, vaid kaklust vältima

Koht ja ajakava

Spordiklubi Corsagym, Tartu, Võru tn 79

  • III FINAAL etapp 24.märts 2018.a kl 16.00 
  1. 12.00 – 13.30 kaalumine 
  2. 13.30 – 14.00 võistlejate ja kohtunike koosoleks
  3. 14.00 – 14.30 võistluspaaride moodustamine

Eesmärk

Spordiklubi Corsagym kutsub kõiki poksi ja taipoksi huvilisi osalema amatööride võistlustel. Võistlussarja eesmärk on populariseerida kahevõitlust kui spordiala, mis õpetab kaklust vältima ja anda võimalus harrastajatele end proovile panna.

Osalejad

Oodatud on kõik alates 9. eluaastast võitlusspordialadega tegelejad, nii naised kui mehed, kelle võimed ja tervis on võistlustel osalemiseks piisavad. Vahetult enne kaalumist tuleb esitada perearsti või spordiarsti tõend oma tervisliku seisundi kohta, ilma selleta võistlustele ei lubata. Iga võistleja võib tasuta kaasa võtta ühe abilise või perekonnaliikme. Tervise kontrolli saab lasta teha ka kohapeal, maksumus 10 €

NB! Viimasel finaal etapil saab osaled 8 paari.

Alla 16-aastastel on nõutav vanemete kirjalik nõusolek!

Matšid koosnevad kuni kolmest 3-minutilisest raundist. Noortel kuni 16 eluaastat (k.a) kolmest 2 – minutilsest raundist. Raundide vahel on võistlejatel üheminutilised puhkeperioodid. 

Keelatud on vastase hammustamine, silmade ründamine, löögid peaga, maadlusvõtted (v.a taipoksis tai klintš) ning kubeme ründamine.

Võistleja peab käes kandma  10 OZ suurusega kindaid (antakse võistluste korraldaja poolt),  hambakaitsmeid, käesidemeid, lühikesi pükse (naiste puhul ka sporditoppi) ja kubemekaitsmeid. Poksijatel kohustuslikud poksisaapad ja vastavalt nurgavärvile maika, mis peab olema igal võistlejal isiklik. Taipoksijad võistlevad paljajalu ja palja ülakehaga (v.a naisterahvad).

Võistluspaaride moodustamine

Võistlused toimuvad matšisüsteemis – iga võistleja teeb ühe matši. Võistluspaarid moodustatakse vastavalt võistleja kaalule, vanusele ja kogemusele (kui puudub võistluskogemus, siis arvestatakse treeningkogemust).

Kaalumine

  • Võistleja kaalutakse ilma riieteta (aluspesus).
  • Kui võistleja kaalub kaalumise hetkel lubatust rohkem, siis ta võib uuesti kaaluda kuid mitte hiljem kui 1 tund enne võistluste algust.
  • Enne kaalumist tuleb esitada arstitõend.

Kaalukategooriad

Juuniorid kuni 16 eluaastat. -40kg, – 50kg, – 60kg, 70+ kg.
Naised: -55kg, -70kg, 85+kg.
Mehed:-70kg, – 80kg, -90kg, 90+ kg.

Osavõtu tasu ja registreerimine

Osavõtutasu 10€/etapp.
Spordiklubi Corsagym kuukaardi omaneikle soodustus -50%.

Osavõtutasu tuleb kanda Spordiklubi Corsagym MTÜ arveldusarvele EE097700771002372719 LHV pangas (selgitusse märkida võistleja nimi, vanus ja kehakaal) või tasuda kohapeal vahetult enne kaalumist. . Samuti tuleb saata digiallkirjastatud ja täidetud registreerimisleht e-posti aadressile voistlused@corsagym.ee või tuua allkirjastatult Spordiklubi Corsagym infoletti.

Registreerunuks loetaks isikut, kellel on mõlemad tingimused täidetud.

Pileti hind pealtvaatajatele 5€ (tasumine sularahas kohapeal). S

Registreerumislehe saad alla laadida siit 

Autasustamine

Kõiki võistlejaid autasustatakse diplomi ja medaliga. Iga matši võitjale rahaline auhind KNOCKOUT.ee paneb välja eriauhinna (Venumi kinkekaart väärtusega 100 €) kogu võistlussarja jõulisema alistuse või veenvama nokaudi eest. Kinkekaart antakse üle kohapeal, III etapp lõpus 24.märts 2018.a. Kinkekaardi saab kaubaks vahetada KNOCKOUT.ee veebipoes (http://knockout.ee) või nende uues ja ägedas Tallinna poes, mis asub Pinna Keskuses (Pinna 8, Lasnamäel).

Lisainfo

voistlused@corsagym.ee

+ 372 552 7562
Gert Goršanov