ZMA – Activlab 90 kapslit

15.00 

In Stock

Kirjeldus

Tsingi- ja magneesiumkelaatide kombinatsioon, millele on lisatud B6-vitamiini aktiivset, koensüümset vormi – püridoksaal-5′-fosfaati (p-5-p), mis aitab kaasa normaalse valkude ja glükogeeni metabolismi säilitamisele ning osaleb ka hormonaalse aktiivsuse reguleerimine. Magneesium vastutab õige energiavahetuse, lihaste töö ja valkude sünteesi eest. Tsink osaleb ka makrotoitainete ainevahetuses ning lisaks mängib olulist rolli immuunprotsessides ning toetab kognitiivseid funktsioone, tervet nahka, juukseid, küüsi ja korralikku nägemist.

Kirjeldus

Toidulisand. Tsingi- ja magneesiumkelaatide kombinatsioon, millele on lisatud B6-vitamiini aktiivset, koensüümset vormi – püridoksaal-5′-fosfaati (p-5-p), mis aitab kaasa normaalse valkude ja glükogeeni metabolismi säilitamisele ning osaleb ka hormonaalse aktiivsuse reguleerimine. Magneesium vastutab õige energiavahetuse, lihaste töö ja valkude sünteesi eest. Tsink osaleb ka makrotoitainete ainevahetuses ning lisaks mängib olulist rolli immuunprotsessides ning toetab kognitiivseid funktsioone, tervet nahka, juukseid, küüsi ja korralikku nägemist.

SOOVITUSLIK PÄEVAKOOS:

  • 2 kapslit. Võtke toidukordade vahel või enne magamaminekut.
  • Ärge ületage soovitatavat päevaannust.
  • Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekülgse toitumise asendajana. Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine on hea tervise eeldus.

KOOSTISOSAD:

Magneesiumbisglütsinaat, mahuaine – mikrokristalne tselluloos, tsinkbisglütsinaat, paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, vitamiin B6 (püridoksaal-5’-fosfaat), melatoniin, kest (tselluloos, värvaine – titaandioksiid). Võib sisaldada derivaate: gluteeni sisaldavad teraviljad, sojaoad, piim.

TOITUMISALANE TEAVE: (3 kapslit)

  • Magneesium 400 mg (107% *)
  • Tsink 15 mg (150% *)
  • B6-vitamiin 10,5 mg (750% *)
  • *% toitainete kontrollväärtusest

PARIM ENNE:

Kuupäev ja partii number on märgitud etiketi allosas.

SÄILITAMINE:

Hoida toatemperatuuril, kuivas kohas, suletud anumas, väikelastele kättesaamatus kohas.

PAKENDI SISU: 90 kapslit